fbpx

Loading...

O mnie

Jestem Filip i nie lubię się nudzić. Znajomi mówią, że zarażam pozytywną energią. Zatem uważajcie. 😉

Wolny czas spędzam aktywnie. Wieczorami odkładam aparat, zakładam korki i strzelam już nie migawką, a… w kierunku bramki przeciwnika. Chyba że właśnie wrzucą na Netflixa nowy sezon serialu, to wolę zostać w domu. Czasem łapię się, że oglądając film nie skupiam się na fabule, a zastanawiam się nad pracą kamery i sztuką montażu. No cóż, można się przyzwyczaić.

Uwielbiam podróże, bo to okazja nie tylko do zobaczenia turystycznych atrakcji, ale przede wszystkim do zderzenia się z inną kulturą, nowymi ludźmi. Zachwyciłem się Italią i tym, co nazywamy włoskim stylem życia. Dlatego nie wyobrażam sobie nie zacząć dnia od kilku łyków aromatycznego espresso.

Co ciekawe, to właśnie od relacji z wyjazdów zaczęła się moja przygoda z szukaniem kadrów. I tak krok za krokiem, film za filmem, coraz bardziej wgłębiałem się w tajemnice sztuki filmowej, aż stała się częścią mojego życia.

Opinie klientów

d

Polecamy bardzo, bardzo mocno! filmy przerosły nasze oczekiwania, zarówno podziękowania dla rodziców jak i film z wesela są cudowne!! nie spodziewaliśmy się, że tak przyjemnie będzie się oglądać samego siebie na ekranie, ale to po prostu magia Filipa!!

- NICOLA + KRZYSZTOF

d

Współpraca z Filipem to czysta przyjemność. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, film jest niesamowity! Piękne ujęcia, uchwycone najważniejsze momenty i świetnie dobrana muzyka. Z całego serca polecamy MovieTak Filmy Ślubne!! ️

- MONIKA + MATEUSZ

d

Jesteśmy z mężem zachwyceni Naszym filmem ślubnym. To wszystko dzięki Filipowi 🙂 Profesjonalne podejście do tematu, uwiecznione najpiękniejsze momenty i bardzo dynamiczne kadry. Polecamy z całego serca

- MAGDA + DAMIAN