Filmy ślubne

Filmowa opowieść, która zatrzymuje czas

Gotowi na podróż pełną emocji? Jeśli tak, to jesteście we właściwym miejscu. Film ślubny, który stworzymy wspólnie z Wami zapewni wspomnienia na lata i pozwoli przenieść się z powrotem do najpiękniejszych momentów tego wyjątkowego dnia w Waszym życiu. 

Materiał filmowy, który Wam oferujemy to nie kolejny dokument „do kolekcji”, to Wasze emocje, uczucia, gesty uchwycone w naturalny sposób i starannie skomponowane. Wszystko po to, abyście oglądając go mogli przeżyć dzień Waszego ślubu i wesela na nowo, a także chcieli dzielić się nim z bliskimi. 

Nie zwlekajcie dłużej – Wasze filmowe love story zaczyna się tutaj!

MovieTak Film ślubny Katowice, Kraków, Warszawa

Jak możemy zarezerwować termin?

Napiszcie do nas, żeby sprawdzić dostępność Waszego terminu i szczegóły naszej oferty. Poźniej zachęcamy do spotkania. Możemy wypić wspólnie dobrą kawę, ale także umówić się online i dograć szczegóły na Skype. Abyśmy mogli zarezerwować dla Was konkretny termin, konieczne jest podpisanie umowy i wpłata zadatku w wysokości 20%.

Ile będziemy czekać na film ślubny?

Zdaję sobie sprawę, że zależy Wam na jak najszybszym terminie. Gotowy materiał przekażę Wam tak szybko, jak będzie to możliwe, zazwyczaj po kilku tygodniach, a najpóźniej po 3 miesiącach.

TELEDYSK ŚLUBNY, FILM ŚLUBNY

Ile powinien trwać film ślubny?

Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi, jednak staramy się nie robić filmów dłuższych niż 35 minut. Kiedyś film ślubny trwał tyle, ile starczyło taśmy na kasecie…  i to nie jednej! Przez to mało kto dotrwał do samego końca i rzadko kiedy ponownie go odtworzył. W naszej ofercie znajdziecie m.in. takie opcje jak: zapowiedź, teledysk ślubny oraz film ślubny 15 minutowy, 25 minutowy i 35 minutowy. Jeśli to dla Was za mało dajcie nam znać, możemy stworzyć dla Was ofertę indywidualną.

Co to tak naprawdę jest film ślubny i czym różni się teledysk od zapowiedzi?

Film ślubny to video, którym na pewno będziecie chcieli podzielić się z rodziną i znajomymi, urządzając wspólne oglądanie lub udostępniając go online. Zobaczycie wszystkie najważniejsze momenty z dnia ślubu i wesela, a także to, co umknęło Wam w czasie zabawy. Ścieżka dźwiękowa przygotowana specjalnie pod konkretne kadry dodatkowo podbije emocje. Do filmu będziecie mogli wracać za każdym razem, gdy najdzie Was ochota na wspomnienie tych wyjątkowych chwil oraz… gdy będziecie chcieli przypomnieć sobie słowa przysięgi 😉

Teledysk ślubny to dynamiczne streszczenie dnia ślubu, którym możecie dzielić się w social mediach. Historię buduje za pomocą najlepszych kadrów, złapanych w czasie ślubu i wesela, ale też dzięki muzyce, która odpowiednio dopasowana do obrazu idealnie dopełnia całość.

Zapowiedź będziecie mogli zobaczyć nawet podczas Waszego pierwszego małżeńskiego poranka, gdyż montuje go zazwyczaj zaraz po weselu. To najkrótsza forma video, która jest zapowiedzią tego, co zobaczycie na teledysku lub w filmie ślubnym.