Magda i Paweł | Wesele w Gościńcu Nałęże

MAGDA I PAWEŁ – GÓRALSKI KLIMAT NA ŚLĄSKIM WESELU

 

Sami nie wiemy, czy to góralskie wnętrza, odpowiednia muzyka, czy po prostu świetni ludzie, ale podczas tego weselnego przyjęcia na parkiecie był prawdziwy ogień! Zaczęło się niby spokojnie w Hotelu Jawor, ale jak sami zaobserwujecie, od młodych bił ogrom pozytywnej energii. Poznajcie Magdę i Pawła, którzy najważniejsze „tak” powiedzieli pewnej sierpniowej niedzieli.

 

UROCZYSTOŚĆ ŚLUBNA

 

On w swoim domu, ona w hotelowym pokoju. Jak zobaczycie na zdjęciach, wydaje nam się, że to Paweł się bardziej stresował, a w teamie Magdy panowała bardzo swobodna atmosfera i dużo uśmiechu. First look miał miejsce w hotelowym ogrodzie i gdy zobaczyło się ich razem, to wszystko stało się jasne – love was in the air!

 

Po błogosławieństwie udaliśmy się do Kaplicy w Nałężu, gdzie wypowiadając sakramentalne „tak”, rozpoczęli kolejny etap wspólnego życia. Para młoda wraz z gośćmi udała się na miejsce przyjęcia weselnego, jakim był Gościniec Nałęże w Jaworzu. Świetna lokalizacja, jeżeli zależy Wam na weselu z dala od zgiełku miasta i w otoczeniu natury.

 

Gościniec Nałęże to drewniana chata w stylu góralskim, znajdująca się na pięknej polanie w Jaworzu, przy zboczu góry Błatnia. Jeżeli lubicie klimat Beskidu Śląskiego, to jest to sala weselna dla Was! Wystrój Gościńca na przyjęcie naszej młodej pary był delikatny i romantyczny. Dominowała biel i zieleń, a klimat dopełniały delikatne lampki.

 

WESELE, HEJ!

 

Za DJ’ką stanęli Kuba i Szymon, czyli Agencja Cube Art. Gdy tylko się o tym dowiedzieliśmy z ankiety, którą wypełniali narzeczeni, byliśmy pewni, że impreza będzie fantastyczna, ponieważ niejedno wspólne wesele z tą parą prowadzących już za nami! Śmiało możemy Wam ich polecić – gwarancja profesjonalizmu, super zabawy i świetnej atmosfery.

 

O dobry nastrój zadbał również Musujący Prosseco Van serwując orzeźwiające bąbelki. Zdecydowanie zauważamy, że ten nieszablonowy sposób podawania trunków podczas przyjęcia, zyskuje na popularności wśród gości weselnych.

 

O zachodzie słońca nowożeńcy mogli chwilę odetchnąć. Porwaliśmy ich na sesję zdjęciową na klimatyczną polanę przy Sali. Oni cudowni i zakochani, w tle doskonała zieleń i ten zjawiskowy welon! Zresztą oceńcie sami, czy udało nam się uchwycić miłość i ich wewnętrzne piękno.

 

WYMARZONY ŚLUB

 

Dla nas to zdecydowanie był wymarzony ślub, ponieważ wszyscy goście chętnie i długo się bawili, dlatego było dużo okazji do uwiecznienia na fotografiach i filmie ślubnym prawdziwego szczęścia, miłości i beztroskiej zabawy. Zachęcamy Was do obejrzenia reportażu z wesela Magdy i Pawła. Mamy nadzieję, że poczujecie ten klimat!