fbpx

Loading...

d

Filip to profesjonalista w tym co robi. Mieliśmy przyjemności współpracować z nim podczas sesji narzeczeńskiej jak i podczas najważniejszego dnia w naszym życiu – Ślubu, który uwiecznił w formie filmu. Dał z siebie 100%, a całą swoją pozytywną energię i uśmiech przelał na nas, przez co cały stres znikł. Jego obecność na sali była niezauważalna, a mimo to uwiecznił każdą ważną chwilę tego dnia. Polecamy z całego <3 !

- KASIA + FILIP

d

Filip i Agata - najlepsza para fotografująca w okolicy. Luźna atmosfera podczas sesji, z której powstają niezapomniane kadry. Dziękujemy za pamiątkę na lata.

- DOMINIKA + MICHAŁ

d

Polecamy bardzo, bardzo mocno! filmy przerosły nasze oczekiwania, zarówno podziękowania dla rodziców jak i film z wesela są cudowne!! nie spodziewaliśmy się, że tak przyjemnie będzie się oglądać samego siebie na ekranie, ale to po prostu magia Filipa!!

- NICOLA + KRZYSZTOF

d

Współpraca z Filipem to czysta przyjemność. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, film jest niesamowity! Piękne ujęcia, uchwycone najważniejsze momenty i świetnie dobrana muzyka. Z całego serca polecamy MovieTak Filmy Ślubne!! ️

- MONIKA + MATEUSZ

ZAPISY NA 2021/22

Poznajmy się!

HELLO! Jeśli planujecie ślub i chcielibyście, żebyśmy stworzyli dla Was niezapomnianą pamiątkę w postaci filmu lub zdjęć, wypełnijcie formularz kontaktowy lub wyślijcie do nas bezpośredniego e-maila na KONTAKT@MOVIETAK.PL.
Napiszcie kilka słów o sobie i Waszych planach ślubnych. Jak najszybciej sprawdzimy dostępność Waszego terminu i skontaktujemy się z Wami.

Wolisz zadzwonić?
+48 695 029 290  FILM ŚLUBNYFOTOGRAFIA ŚLUBNAFILM I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

  Staramy się odpowiadać w ciągu 24h, jeśli w tym czasie nie otrzymacie od nas odpowiedzi to sprawdźcie proszę folder SPAM.

  Zachęcamy do spotkania się i poznania online lub na żywo przy dobrej kawie w okolicach Katowic.

  Poznajcie nas

  Agata i Filip. MovieTak TEAM.
  Zobacz również:
  Strona główna: