fbpx

Loading...

Image Alt

Kontakt 2021

D ziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i porozmawiam z Wami o Waszym filmie ślubnym. Zachęcam do wypełnienia formularza kontaktowego – napiszcie proszę kilka słów o sobie i Waszych planach ślubnych.  FILM ŚLUBNYFOTOGRAFIA ŚLUBNAFILM I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

  Wolisz zadzwonić?
  +48 695 029 290

  Jak pracuję?

  Profesjonalnie, z uśmiechem i na luzie. Zresztą przekonacie się sami. Moja praca dzieli się na trzy etapy. Przygotowanie, zbieranie materiału i montaż. Najpierw chcę się dowiedzieć jak najwięcej o Was i Waszej historii, ale i o tym, jak Wy wyobrażacie sobie ślubne video. Potem już w dniu wesela staram się być niezauważalny i skupiam się na łapaniu kadrów. Po powrocie niemal od razu siadam do zgrania materiału i selekcji scen – dzięki temu wciąż żywo pamiętam, co się działo i co koniecznie musi się znaleźć w Waszym ślubnym video. Jednak to dopiero początek i tu przechodzimy do kolejnego pytania…

  Ile będziemy czekać na film?

  Zdaję sobie sprawę, że zależy Wam na jak najszybszym terminie, dlatego tak jak pisałem wyżej montaż zaczynam najczęściej do 24h od zakończonej pracy. Gotowy materiał przekażę Wam tak szybko, jak będzie to możliwe, zazwyczaj po kilku tygodniach, a najpóźniej po 3 miesiącach.

  Ile powinien trwać film ślubny?

  Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi, jednak staram się nie robić filmów dłuższych niż 30 minut. Kiedyś film ślubny trwał tyle, ile starczyło taśmy na kasecie…  i to nie jednej! Przez to zdarzało się, że niemal nikt nie widział całości. Jeśli zastanawiacie się, co tak naprawdę kryje się pod pojęciem film ślubny i czym różni się teledysk od trailera, sprawdźcie tutaj.

  Nad iloma filmami pracujesz w ciągu sezonu?

  Staram się, by liczba weselnych zleceń nie przekroczyła 15 w ciągu roku. Dlaczego? Zależy mi na jakości i wiem, że dzięki takiemu ograniczeniu jestem w stanie każdej produkcji poświęcić dokładnie tyle czasu, ile bym chciał. To pozwala mi dopracować każdy, nawet najmniejszy detal. Do każdego montażu podchodzę indywidualnie, bo znam i kojarzę ludzi, z którymi dane było mi przeżywać ten szczególny dla nich dzień. Firmy tworzące nawet 50 video w sezonie, nie mają tego komfortu, a ich filmom może brakować personalizacji, co u mnie macie jak w banku!

  Czy masz wolny termin xx.yy.zzzz?

  Sprawdźmy! Napiszcie do mnie wiadomość, używając formularza kontaktowego powyżej. Odpiszę tak szybko, jak będzie to możliwe. Zazwyczaj odpowiadam jeszcze tego samego dnia.