fbpx

Loading...

O mnie

J estem Filip i nie lubię się nudzić. Znajomi mówią, że zarażam pozytywną energią.
Zatem uważajcie. 😉

Wolny czas spędzam aktywnie. Wieczorami odkładam aparat, zakładam korki i strzelam już nie migawką, a… w kierunku bramki przeciwnika. Chyba że właśnie wrzucą na Netflixa nowy sezon serialu, to wolę zostać w domu. Czasem łapię się, że oglądając film nie skupiam się na fabule, a zastanawiam się nad pracą kamery i sztuką montażu. No cóż, można się przyzwyczaić.

Uwielbiam podróże, bo to okazja nie tylko do zobaczenia turystycznych atrakcji, ale przede wszystkim do zderzenia się z inną kulturą, nowymi ludźmi. Zachwyciłem się Italią i tym, co nazywamy włoskim stylem życia. Dlatego nie wyobrażam sobie nie zacząć dnia od kilku łyków aromatycznego espresso.

Co ciekawe, to właśnie od relacji z wyjazdów zaczęła się moja przygoda z szukaniem kadrów. I tak krok za krokiem, film za filmem, coraz bardziej wgłębiałem się w tajemnice sztuki filmowej, aż stała się częścią mojego życia.

Opinie klientów

d

Filip to profesjonalista w tym co robi. Mieliśmy przyjemności współpracować z nim podczas sesji narzeczeńskiej jak i podczas najważniejszego dnia w naszym życiu – Ślubu, który uwiecznił w formie filmu. Dał z siebie 100%, a całą swoją pozytywną energię i uśmiech przelał na nas, przez co cały stres znikł. Jego obecność na sali była niezauważalna, a mimo to uwiecznił każdą ważną chwilę tego dnia. Polecamy z całego <3 !

- KASIA + FILIP

d

Filip i Agata - najlepsza para fotografująca w okolicy. Luźna atmosfera podczas sesji, z której powstają niezapomniane kadry. Dziękujemy za pamiątkę na lata.

- DOMINIKA + MICHAŁ

d

Polecamy bardzo, bardzo mocno! filmy przerosły nasze oczekiwania, zarówno podziękowania dla rodziców jak i film z wesela są cudowne!! nie spodziewaliśmy się, że tak przyjemnie będzie się oglądać samego siebie na ekranie, ale to po prostu magia Filipa!!

- NICOLA + KRZYSZTOF