fbpx
Movie Tak Filmy Ślubne, 16.08.2019

Klimatyczne wesele - Karczma Kuban w Pszczynie | Ania + Adam

Pewnego sierpniowego dnia w okolicach Beskidów towarzyszyłem Ani i Adamowi, chwytając kadry na ich weselu. Cóż to była za uroczystość! Każdy czuł klimat imprezy, wiek nie grał roli, na parkiecie byli wszyscy.
A skoro ekipa weselna bawiła się doskonale, to i ja dałem się ponieść atmosferze zabawy – i za to kocham tę pracę. Na nudę nie można narzekać.

Para z Chorzowa a ślub w Pszczynie

Zanim jednak Para Młoda wraz z gośćmi roztańczyła się na dobre w Karczmie Kuban, musiało dojść do… ślubu. Ten odbył się w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Pszczynie. Miłość unosiła się w powietrzu. Pozostało tylko złapać ją w kadrze. Co ciekawe, Młodzi, by powiedzieć sobie sakramentalne „tak” przejechali aż 50 km, gdyż na co dzień mieszkają w Chorzowie. Było warto.

Wesele w stylu rustykalnym

Ania i Adam postanowili zorganizować swoje wesele w stylu rustykalnym, dodając kilka oryginalnych elementów jak chociażby klasycznego Forda Mustanga, którym przyjechali na ceremonię zaślubin, a potem odbyli swoją pierwszą wspólną przejażdżkę jako małżonkowie.

Piękna, zwiewna suknia Panny Młodej, delikatnie pleciony warkocz ozdobiony mirtem i białymi eustomami
w połączeniu z butelkowozielonym garniturem i drewnianą muszką Pana Młodego idealnie podkreślały rustykalny klimat uroczystości. Zresztą sami zobaczcie jak obłędnie wyglądali!

Klimatyczne wesele w Karczmie Kuban

Na swoje przyjęcie ślubne Ania i Adam wybrali oddaloną o 20 km od Bielska-Białej Karczmę Kuban. Piękne kwiatowe dekoracje, świetna oprawa muzyczna (tu słowa uznania dla Cube Art – spotkałem się z nimi już na nie jednym weselu i za każdym razem był „ogień”) w połączeniu z szaloną atmosferą, jaką wraz z Nowożeńcami stworzyli ich najbliżsi i przyjaciele na długo zostaną nie tylko w pamięci, ale przede wszystkim we wspaniałych ujęciach.

Gdzie wesele w okolicach Bielska – Białej?

Karczma Kuban to świetne miejsce, jeśli planujecie większe wesele. Dodatkowo jasne i stonowane wnętrza umożliwiają organizację uroczystości w dowolnym stylu. Duża przestrzeń i mnóstwo światła to kolejne atuty tego miejsca, dlatego jeśli zastanawiacie się jeszcze nad wyborem sali w okolicach Bielska-Białej to koniecznie sprawdźcie ofertę Karczmy Kuban.