fbpx

Loading...

FILM I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Cześć! Jesteśmy Agata i Filip – małżeństwo, która zna się dłużej niż istnieje Instagram (naprawdę, kiedyś nie było Insta). Jeśli mielibyśmy określić się hashtagami to wybralibyśmy:
#professional #smile #love #photo #video #wedding #family #movietak #moments #emotions

W kilku słowach: pracujemy #profesjonalnie, czyli dyskretnie, niemal niezauważalnie, ale zawsze z #uśmiechem. Czasem coś podpowiemy, bo chcemy, jak najlepiej pokazać Waszą #miłość. Wspólnie z Wami tworzymy wyjątkowe historie, bo choć to my trzymamy za aparat, to dzięki Wam i Waszym #rodzinom, podczas #wesela czy sesji narzeczeńskiej, możemy na #zdjęciach i #filmach uchwycić wspaniałe #momenty i towarzyszące im #emocje.

Wasze opinie

d

Filip to profesjonalista w tym co robi. Mieliśmy przyjemności współpracować z nim podczas sesji narzeczeńskiej jak i podczas najważniejszego dnia w naszym życiu – Ślubu, który uwiecznił w formie filmu. Dał z siebie 100%, a całą swoją pozytywną energię i uśmiech przelał na nas, przez co cały stres znikł. Jego obecność na sali była niezauważalna, a mimo to uwiecznił każdą ważną chwilę tego dnia. Polecamy z całego <3 !

- KASIA + FILIP

d

Filip i Agata - najlepsza para fotografująca w okolicy. Luźna atmosfera podczas sesji, z której powstają niezapomniane kadry. Dziękujemy za pamiątkę na lata.

- DOMINIKA + MICHAŁ

d

Polecamy bardzo, bardzo mocno! filmy przerosły nasze oczekiwania, zarówno podziękowania dla rodziców jak i film z wesela są cudowne!! nie spodziewaliśmy się, że tak przyjemnie będzie się oglądać samego siebie na ekranie, ale to po prostu magia Filipa!!

- NICOLA + KRZYSZTOF

Najpiękniejsze ujęcia. Najważniejsze momenty.

HISTORIE O MIŁOŚCI

"Dzień ślubu, to czas, w którym nie brakuje wzruszeń, emocji i spontanicznych reakcji. Zrobię wszystko, by zatrzymać je na zawsze"

MovieTak Fotografia Ślubna

KILKA PRZYKŁADOWYCH SESJI

BLOG

  • Pewnego sierpniowego dnia w okolicach Beskidów towarzyszyłem Ani i Adamowi, chwytając kadry na ich weselu. Cóż to była za uroczystość! Każdy czuł klimat imprezy, wiek nie grał roli, na parkiecie byli wszyscy. A skoro ekipa weselna bawiła się doskonale, to

  • Na takim weselu jeszcze nie byłem. Dosłownie. Do tej pory miałem przyjemność łapać kadry na Śląsku i w okolicach. Tu było inaczej. Zaproszono mnie do Kochłowów. Gdzie to jest? – pomyślałem i od razu sięgnąłem po telefon, by sprawdzić w

  • Monika i Michał Najlepsi z najlepszych! zdjęcia to nie tylko zdjęcia, to widoczne wszystkie emocje luz i profesjonalizm - tak w mega skrócie można określić Filipa i Agatę wspaniali ludzie, którzy kochają to co robią od nas ogromna polecajka Kasia i Clément Filip