Loading...

[rev_slider_vc alias=”movie-studio-1-1″ enable_paspartu=”no”]

FILM I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Cześć! Jesteśmy Agata i Filip – małżeństwo, która zna się dłużej niż istnieje Instagram (naprawdę, kiedyś nie było Insta). Jeśli mielibyśmy określić się hashtagami to wybralibyśmy:
#professional #smile #love #photo #video #wedding #family #movietak #moments #emotions

W kilku słowach: pracujemy #profesjonalnie, czyli dyskretnie, niemal niezauważalnie, ale zawsze z #uśmiechem. Czasem coś podpowiemy, bo chcemy, jak najlepiej pokazać Waszą #miłość. Wspólnie z Wami tworzymy wyjątkowe historie, bo choć to my trzymamy za aparat, to dzięki Wam i Waszym #rodzinom, podczas #wesela czy sesji narzeczeńskiej, możemy na #zdjęciach i #filmach uchwycić wspaniałe #momenty i towarzyszące im #emocje.

Wasze opinie

d

Filip to profesjonalista w tym co robi. Mieliśmy przyjemności współpracować z nim podczas sesji narzeczeńskiej jak i podczas najważniejszego dnia w naszym życiu – Ślubu, który uwiecznił w formie filmu. Dał z siebie 100%, a całą swoją pozytywną energię i uśmiech przelał na nas, przez co cały stres znikł. Jego obecność na sali była niezauważalna, a mimo to uwiecznił każdą ważną chwilę tego dnia. Polecamy z całego <3 !

- KASIA + FILIP

d

Filip i Agata - najlepsza para fotografująca w okolicy. Luźna atmosfera podczas sesji, z której powstają niezapomniane kadry. Dziękujemy za pamiątkę na lata.

- DOMINIKA + MICHAŁ

d

Polecamy bardzo, bardzo mocno! filmy przerosły nasze oczekiwania, zarówno podziękowania dla rodziców jak i film z wesela są cudowne!! nie spodziewaliśmy się, że tak przyjemnie będzie się oglądać samego siebie na ekranie, ale to po prostu magia Filipa!!

- NICOLA + KRZYSZTOF

Najpiękniejsze ujęcia. Najważniejsze momenty.

FILMY ŚLUBNE

Historie o miłości

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

ZAPISY NA 2022/23

Poznajmy się!

HELLO! Jeśli planujecie ślub i chcielibyście, żebyśmy stworzyli dla Was niezapomnianą pamiątkę w postaci filmu lub zdjęć, wypełnijcie formularz kontaktowy lub wyślijcie do nas bezpośredniego e-maila na KONTAKT@MOVIETAK.PL.
Napiszcie kilka słów o sobie i Waszych planach ślubnych. Jak najszybciej sprawdzimy dostępność Waszego terminu i skontaktujemy się z Wami.

Wolisz zadzwonić?
+48 695 029 290    FILM ŚLUBNYFOTOGRAFIA ŚLUBNAFILM I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

    Staramy się odpowiadać w ciągu 24h, jeśli w tym czasie nie otrzymacie od nas odpowiedzi to sprawdźcie proszę folder SPAM.

    Zachęcamy do spotkania się i poznania online lub na żywo przy dobrej kawie w okolicach Katowic.