Roksana i Damian – Wesele w zacisznym miejscu

O nie! Niech Was nie zwiedzie nazwa lokalizacji, to wcale nie była cicha uroczystość! Ogrom radości, dużo energii, mnóstwo miłości i wspaniała zabawa – wesele idealne na Śląsku! Zobaczcie, jak można się tutaj bawić!

WESELE NA ŚLĄSKU

Rozpoczęliśmy w Będzinie, najważniejsze słowa padły w Sosnowcu, a zdrowie małżonków goście wznosili w Dąbrowie Górniczej. Z kamerą dotrzymywałem im kroku na każdym etapie tego najważniejszego dnia w ich życiu. Jak sami zobaczycie, od początku przygotowań towarzyszył im uśmiech. Pomimo tego, że wydarzenie, jakim jest ślub, jest podniosłe, pary młode powinny czerpać jak najwięcej przyjemności, bo to w końcu ich dzień. Jestem przekonany, że na teledysku weselnym zobaczycie właśnie taką beztroskę i radość nowożeńców.

PRZYJĘCIE WESELNE W ZACISZU

 

Młodym tak się spieszyło, by powiedzieć sakramentalne „tak”, że towarzyszył im w tym dniu zjawiskowy Fiata 124 spider w najszybszym kolorze. Państwo młodzi zdecydowanie wiedzieli, co robią, wybierając taki klimatyczny samochód na ten wyjątkowy dzień ślubu. Czerwoną strzałą pomknęli prosto do Sali bankietowej Zacisze znajdującej się w spokojnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej. Ale to, co się wydarzyło na parkiecie… to możecie sami zobaczyć na teledysku! Atmosferę podkręcał niezawodny DJ Willy, który doskonale wyczuwa co młodym i zaproszonym gościom w duszy gra. To już kolejne przyjęcie ślubne z tym DJ i zdecydowanie mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi weselne.

Taniec Państwa Młodych w chmurach był idealnym początkiem imprezy do białego rana. Na szczęście goście nie bujali w obłokach, tylko bawili się razem z zakochanymi. Jeden z najsłodszych momentów wesela, czyli tort, miał miejsce na świeżym powietrzu po zmroku. Młodzi weszli do ogrodu pod świetlnym szpanerem – idealny moment dla kamerzysty i fotografa ślubnego. Jeszcze sesja ze sztucznymi ogniami i wszyscy wrócili rozpalić parkiet na nowo.

WESELE IDEALNE

Pewnie bardzo trudno jest zorganizować idealne przyjęcie ślubne, zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie odpowiadało. Ale organizacja wesela w Sali bankietowej Zacisze to bardzo dobre rozwiązanie. Miejsce oferuje piękną salę, która usytuowana jest w naprawdę cichej i urokliwej dzielnicy. Dlatego jeżeli tylko ktoś z gości miał ochotę na chwilę wytchnienia od weselnych tańców, mógł skorzystać z uroków ogród z kaskadą wodną.

Jednym z elementów dekoracji sali weselnej były neonowe napisy: miłość, szczęście, radość i razem. Niech takie hasła przyświecają kolejne wspólne lata Roksanie i Damianowi. Mam nadzieję, że oglądając ten film, poczujecie cudowną atmosferę przyjęcia. Zapraszam zatem do obejrzenia wesela w Dąbrowie Górniczej.