POLECANY FOTOGRAF ŚLUBNY

Witamy Was serdecznie na stronie
MovieTak Film i Fotografia Ślubna

Z tej strony Agata i Filip. Jesteśmy małżeństwem zafascynowanym sztuką fotografii i filmu,
a w szczególności fotografią ślubną oraz filmowaniem wesel i ślubów.

Jeśli trafiliście na naszą stronę, to prawdopodobnie szukacie specjalistów, który uwiecznią Wasz najważniejszy dzień w życiu.
Dzięki nam, będziecie mieli niezapomniane wspomnienia w formie pięknych zdjęć i filmu ślubnego.

FOTOGRAF KATOWICE

Fotograf na ślub w Katowicach

Jesteśmy zgranym zespołem pracującym z pasją. Pracujemy jako fotografowie ślubni, a nasi klienci cenią nas za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do każdej pary młodej. Zobaczcie sami co piszą o nas nasze pary młode.

Mieszkamy niedaleko Katowic, ale nie ograniczamy się tylko do tej okolicy. Często pracujemy na Śląsku, w Małopolsce i w okolicy Warszawy,
ale nie boimy się także wyjazdów w inne regiony Polski.
Jesteśmy doświadczonym zespołem, którego praca opiera się na wrażliwości, empatii i pasji do fotografii i filmu.

Na naszej stronie znajdziecie galerię zdjęć i filmów z naszego portfolio, które z pewnością przekonają Was o naszych umiejętnościach.
Jeśli zależy Wam na unikalnej pamiątce w postaci pięknych zdjęć i wspaniałego filmu ślubnego, to trafiliście w odpowiednie miejsce.

Nie czekajcie, skontaktujcie się z nami i dajcie nam szansę na uwiecznienie Waszego najpiękniejszego dnia w życiu!

Fotograf na wesele Katowice

Oprócz fotografii i filmów ślubnych, zajmujemy się również innymi dziedzinami fotografii. Wykonujemy sesje narzeczeńskie, które są świetnym sposobem na uwiecznienie Waszego związku przed ślubem.
Sesje poślubne to natomiast idealna okazja, aby jeszcze raz przeżyć te emocje i stworzyć piękne zdjęcia w wyjątkowej scenerii.
Fotografia rodzinna – chętnie uwiecznimy najważniejsze chwile Waszego życia, takie jak narodziny dziecka, chrzest czy urodziny. Ponadto, wykonujemy także portrety, które są doskonałą okazją do stworzenia pięknych fotografii, które zachowają Wasze piękno i charakter na długie lata.

KREATYWNE SESJE ŚLUBNE KATOWICE

Naturalne zdjęcia ślubne Katowice

Naturalne zdjęcia to nasza specjalność! W swojej pracy staramy się uchwycić najpiękniejsze i najprawdziwsze emocje, które towarzyszą parze młodej podczas ich ślubu. Pragniemy, aby Wasze zdjęcia były nie tylko piękne, ale przede wszystkim autentyczne. Dlatego staramy się działać w tle, abyście mogli czuć się swobodnie i zapomnieć o naszej obecności. W ten sposób tworzymy zdjęcia, które będą dla Was pamiątką na całe życie i pozwolą Wam powrócić do najważniejszych momentów z Waszego ślubu. Naturalna fotografia to dla nas coś więcej niż tylko praca – to pasja, którą chcemy się z Wami podzielić.
Jeśli poszukujecie fotografa, który uchwyci dla Was najpiękniejsze momenty Waszego ślubu w Katowicach, to dobrze trafiliście!
Napiszcie do nas, stwórzmy razem coś pięknego 🙂

MovieTak Fotografia ślubna Katowice, Kraków, Warszawa

Jak możemy zarezerwować termin?

Napiszcie do nas, żeby sprawdzić dostępność Waszego terminu i szczegóły naszej oferty. Poźniej zachęcamy do spotkania. Możemy wypić wspólnie dobrą kawę, ale także umówić się online i dograć szczegóły na Skype. Abyśmy mogli zarezerwować dla Was konkretny termin, konieczne jest podpisanie umowy i wpłata zadatku w wysokości 20%.

Ile będziemy czekać na gotowe zdjęcia?

Zdajemy sobie sprawę, że zależy Wam na jak najszybszym terminie. Gotowy materiał przekażemy Wam tak szybko, jak będzie to możliwe, zazwyczaj po kilku tygodniach, a najpóźniej po 3 miesiącach.

MovieTak Fotografia i Film Ślubny Katowice