Agata i Michał | Rezydencja Luxury Hotel

Rezydencja Luxury Hotel | Reportaż i film ślubny Agaty i Michała

Spełnieniem marzeń młodej pary jest z pewnością przyjęcie weselne, podczas którego wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane, będzie piękna pogoda i zero stresujących sytuacji. Niestety nie na wszystko organizatorzy mają wpływ w tym wyjątkowym dniu, a większość nowożeńców jednak bardzo przeżywa dzień ślubu i nie ma się czemu dziwić. Często planowanie tego wydarzenia to wiele miesięcy przygotowań. Zdarzają się jednak pary, po których zupełnie nie widać stresu. Czy to kwestia osobowości, podejścia do życia, czy przypadku, nie mam pojęcia. Wiem natomiast, że Agata i Michał to zdecydowanie para, którą zapamiętam dzięki świetnej energii, radości i uśmiechom, którymi zarażali wszystkich dookoła. Poznajcie kolejną miłosną historię, którą mogliśmy uwiecznić.

Sesja narzeczeńska na Śląsku

Pierwsze nasze zapoznanie miało miejsce w Parku w Świerklańcu. Od razu złapaliśmy super kontakt z młodymi! Z tą dwójką zakochanych realizowaliśmy zarówno sesję narzeczeńską, jak i reportaż ślubny oraz film z wesela. Pary Młode, które zamawają film ślubny czy teledysk, mogą otrzymać od nas również zapowiedź, którą świeżo upieczeni małżonkowie mogą obejrzeć nawet o poranku po weselu, gdyż montuję ją zazwyczaj zaraz po weselu. 

 

Sesja narzeczeńska to bardzo dobra okazja, żeby się lepiej poznać z fotografami i oswoić z obiektywem. Zdecydowanie może to zmniejszyć stres w dniu ślubu, bo Para Młoda wie już, jak to działa, jak pracujemy i że poza efektami, zależy nam przede wszystkim na tym, by podczas sesji czy nagrań czuli się jak najbardziej swobodnie i dobrze w naszym towarzystwie. Kliknijcie tutaj, aby zobaczyć galerię z sesji narzeczeńskiej Agaty i Michała.

Królewski ślub w południowej Polsce

Para Młoda przygotowywała się do tego wyjątkowego dnia niezależnie w swoich domach. Następnie Pan Młody przyjechał do Radzionkowa, gdzie w pięknym ogrodzie rodzinnego domu Pani Młodej miał miejsce first look. Jest to zdecydowanie jeden z naszych ulubionych elementów do uwiecznienia. Pierwsze spojrzenie w tym wyjątkowym dniu można oczywiście zrobić tylko jeden raz. To jeden z takich momentów, które pozostają z Wami do końca życia i zawsze towarzyszą mu ogromne emocje, które uwielbiamy łapać. 

 

Po tym, jak Młoda Para wypowiedziała sakramentalne „tak” w Kościele św. Wojciecha, udaliśmy się na przyjęcie weselne, które odbyło się w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Jest to dobrze znane miejsce w południowej Polsce, które oferuje możliwości organizacji wesela w przepięknej Sali Balowej. Rezydencja Luxury Hotel została zaprojektowana na wzór francuskiej, królewskiej rezydencji, dlatego zakochani mogą zorganizować tutaj iście królewskie przyjęcie weselne. O piękną dekorację sali w odcieniach bieli i écru zadbała firma Flower Shop Justyna Smela.

Reportaż ślubny

Chociaż tego dnia pogoda była dosyć kapryśna, na szczęście przed zachodem słońca przestało padać i udało nam się zrobić na zewnątrz zdjęcia grupowe oraz sesję w ogrodzie Rezydencji Luxury Hotel. Jest tam wyjątkowy, bajkowy ogród angielski, który stanowi piękne tło do fotografii Pary Młodej i jej gości. Wieczorem w ogrodzie udało nam się również bez problemów z pogodą uchwycić najsłodszy element wesela, czyli piękny tort z romantyczną oprawą zimnych ogni.

To była świetna zabawa do białego rana, tak jak życzyła sobie na wejściu do sali Para Młoda. Jesteśmy przekonani, że wszystkich bolały nogi! Gwarantujemy, że podczas tego seansu nie raz się uśmiechniecie. Takich pozytywnych młodych par życzymy sobie zawsze, a Agacie i Michałowi, by nigdy nie stracili tego uśmiechu, który mieliśmy okazję wielokrotnie uchwycić przez cały ich wyjątkowy dzień, robiąc zdjęcia ślubne i film, którymi się z Wami dzielimy.

„Aaaa Filip, jesteśmy zachwyceni 🔥🔥🔥🔥🤩🤩🤩 Oglądamy w kółko!!!!! Ale tam są super momenty uchwycone 🥰